delikatesy
Jít na produkty

delikatesy

Výrobky MAMA´s, které jsou vysoce kvalitní, skvěle chutnají a vznikly z tradičních domácích receptur.
Všechny ingredience jsou velmi pečlivě vybírány ze speciálně určených nejslunnějších oblastí Makedonie, jako jsou Strumica a Valandovo.
100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE, 100% MAKEDONSKÝ PŮVOD. Za účelem zachování výjimečné a originální chuti používáme jen ty nejlepší, pečlivě vybrané sezónní ingredience, sklizené na špičce jejich čerstvosti - uzrání a unikátní výrobní proces, který umožňuje, aby všechny tyto čerstvé ingredience byly zpracovává se přímo z polí do 12 hodin.
A to vše: BEZ konzervantů, BEZ umělých barviv, BEZ přidaných látek a BEZ lepku*

Škvarkové sádlo, to je pravá delikatesa z české zvěřiny! Ta pochází z vlastního rodinného závodu a honiteb. Pro maximální vychutnání této dobroty doporučujeme podávat na chlebu se solí.

Masové rillettes je tradiční francouzská pochoutka, která si ve vaší kuchyni rozhodně najde své místo. S čerstvým, křupavým chlebem je úplně nejlepší!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.